Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43505A9337M62
B43505A9337M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43505A9337M62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43505A9337M62
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
320 pcs
Product parameter
številka dela B43505A9337M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16065 pcs Podatkovni list B41505_43505 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija B43505
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.7A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43505A9337M 62
B43505A9337M062
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 330 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 270 mOhm @ 100Hz natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose