Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43512A5567M000
B43512A5567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43512A5567M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43512A5567M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP 4LD
(v ameriških dolarjih)
144 pcs
Product parameter
številka dela B43512A5567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8836 pcs Podatkovni list B43512, 43522 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija B43512
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.27A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena B43512A5567M
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 310 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm @ 100Hz
natančen opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 200 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF