Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43547A9187M000
B43547A9187M000
B43547A9187M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43547A9187M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43547A9187M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs130 pcs
520 pcs1040 pcs2600 pcs
Product parameter
številka dela B43547A9187M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31809 pcs Podatkovni list B43547 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm) Serija B43547
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.22A @ 100Hz Ocene -