Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43564A4109M000
B43564A4109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43564A4109M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43564A4109M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 595 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
24 pcs
Product parameter
številka dela B43564A4109M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 595 pcs Podatkovni list B43564,84 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm) Serija B43564
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena B43564A4109M
B43564A4109M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 16 mOhms
Višina - sedež (maks.) 8.728" (221.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 100Hz
natančen opis 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF