Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43642A5687M000
B43642A5687M000
B43642A5687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43642A5687M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43642A5687M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
(v ameriških dolarjih)
240 pcs
Product parameter
številka dela B43642A5687M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10543 pcs Podatkovni list B43642 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija B43642
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.03A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43642A5687M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 180 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm @ 100Hz
natančen opis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF