Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43742A5278M000
B43742A5278M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43742A5278M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43742A5278M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1521 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela B43742A5278M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1521 pcs Podatkovni list B43742, B43762 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.531" Dia (64.30mm) Serija B43742
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.8A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena B43742A5278M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Višina - sedež (maks.) 4.693" (119.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 36 mOhm @ 100Hz natančen opis 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose