Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43866C2107M
B43866C2107M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43866C2107M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43866C2107M
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela B43866C2107M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58034 pcs Podatkovni list B43866 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija B43866
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B43866C2107M000
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 100µF