Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Temperaturni senzorji - NTC Thermistors > B57164K0681K000
B57164K0681K000
B57164K0681K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B57164K0681K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B57164K0681K000
Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela B57164K0681K000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 154536 pcs Podatkovni list B57164K Series Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Serija -
Odpornost na Ohms @ 25 ° C 680 Toleranca odpornosti ±10%
Moč - maks 450mW Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Druga imena B57164K 681K