Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Temperaturni senzorji - NTC Thermistors > B58100A0461A000
B58100A0461A000
B58100A0461A000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B58100A0461A000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B58100A0461A000
Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B58100A0461A000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4335 pcs Podatkovni list B58100 Series, SMD
Kategorija Senzorji, pretvorniki Serija -
Odpornost na Ohms @ 25 ° C 10k Toleranca odpornosti ±2%
Moč - maks 18mW Pakiranje Bulk
Paket / primer Pipe Sensor Assembly Druga imena 495-2626
B58100A 461A