Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > B65517T0025A001
B65517T0025A001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B65517T0025A001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B65517T0025A001
Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela B65517T0025A001 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58378 pcs Podatkovni list B65517,18,22,24 Series
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer -
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja P 9 x 5
Serija B65517 Druga imena B65517T 25A 1
B65517T25A1
B65517T25A1-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material K1
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 80
Faktor induktivnosti (Al) 25nH Višina 2.70mm
Gap Gapped Dokončaj Uncoated
Učinkovita prepustnost (μe) 25 Učinkovit magnetni volumen (Ve) mm³ 125
Učinkovita dolžina (le) mm 12.5 Učinkovito območje (Ae) mm² 10
Premer 9.30mm Osnovni tip P (Pot Core)