Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > B65811J0250A087
B65811J0250A087
B65811J0250A087
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B65811J0250A087 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B65811J0250A087
Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 250NH N87 2PCS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B65811J0250A087 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 250NH N87 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 105664 pcs Podatkovni list B65811,12 Series
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer 11.00mm
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja RM 8
Serija B65811 Druga imena 495-5254
B65811J 250A 87
B65811J250A87
B65811J250A87-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalni presek jedra (Amin) mm² 55
Material N87 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 23.20mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Začetna prepustnost (μi) 2200 Faktor induktivnosti (Al) 250nH
Višina 8.25mm Gap Gapped