Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B78108S1103K009
B78108S1103K009
B78108S1103K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B78108S1103K009 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B78108S1103K009
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela B78108S1103K009 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS