Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82143A1103K9
B82143A1103K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82143A1103K9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82143A1103K9
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 1.1A 250 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B82143A1103K9 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 1.1A 250 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6042 pcs Podatkovni list B82143A,B Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija HBC Ocene -
Q @ Frek 40 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena B82143A1103K 9
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 21MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 250 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A