Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82144A2153K000
B82144A2153K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82144A2153K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82144A2153K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 15UH 1.25A 280 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela B82144A2153K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 15UH 1.25A 280 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 242982 pcs Podatkovni list B82144A Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija LBC Ocene -
Q @ Frek 60 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)