Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82432T1393K000
B82432T1393K000
B82432T1393K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82432T1393K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82432T1393K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39UH 380MA 1.3 OHM SMD
Product parameter
številka dela B82432T1393K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39UH 380MA 1.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 168940 pcs Podatkovni list B82432T
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 10 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1981-2
B82432T1393K
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost -