Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82442T1393K050
B82442T1393K050
B82442T1393K050
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82442T1393K050 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82442T1393K050
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39UH 720MA 456 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela B82442T1393K050 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39UH 720MA 456 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85173 pcs Podatkovni list B82442T Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 2220 (5650 Metric)
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 15 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)