Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82471A1224K000
B82471A1224K000
B82471A1224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82471A1224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82471A1224K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela B82471A1224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99804 pcs Podatkovni list B82471A1 Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm) Ščitenje Unshielded