Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82473A1333K000
B82473A1333K000
B82473A1333K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82473A1333K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82473A1333K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela B82473A1333K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124781 pcs Podatkovni list B82473A Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm) Ščitenje Unshielded
Serija B82473A1 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 495-75341-2
B82473A1333K
B82473A1333K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.3A