Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82498F3120G000
B82498F3120G000
B82498F3120G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82498F3120G000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82498F3120G000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B82498F3120G000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 170709 pcs Podatkovni list B82498F Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric)
Velikost / dimenzija 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene -
Q @ Frek 50 @ 500MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)