B82791G2701N001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82791G2701N001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82791G2701N001 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | CMC 4.7MH 700MA 2LN TH |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | B82791G2701N001 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | CMC 4.7MH 700MA 2LN TH | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 46094 pcs | Podatkovni list | B82791G2,H2 |
| Kategorija | filtri | Voltage Rating - DC | 80V |
| Voltage Rating - AC | 42V | Velikost / dimenzija | 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) |
| Serija | B82791 | Ocene | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | Horizontal, 4 PC Pin |
delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Število linij | 2 | Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Induktivnost @ Frekvenca | 4.7mH @ 10kHz |
| Višina (maks.) | 0.315" (8.00mm) | Vrsta filtra | Power Line |
| Lastnosti | - | natančen opis | 4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 440 mOhm (Typ) |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 440 mOhm (Typ) | Trenutna ocena (maks.) | 700mA |