Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > B84143V0320R127
B84143V0320R127
B84143V0320R127
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B84143V0320R127 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B84143V0320R127
Proizvajalec EPCOS
Opis LINE FILTER 600VAC 320A CHASS
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 11 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela B84143V0320R127 Proizvajalec EPCOS
Opis LINE FILTER 600VAC 320A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11 pcs Podatkovni list B84143VxR127
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC -
Napetost - nazivni AC 600V Sklop zaključka Terminal Block