Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESS030W-1050-21 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESS030W-1050-21
Proizvajalec ERP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela ESS030W-1050-21 Proizvajalec ERP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3649 pcs Podatkovni list ESS, ESST Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 14 ~ 21 V Napetost - Vhod (Min) 120VAC
Napetost - Vhod (maks.) 277VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm) Serija ESS
Ocene IP64 Moč (Watts) 22W
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, SCP
Učinkovitost 87% Zatemnitev ELV, Triac
natančen opis 1.05A 14 ~ 21 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.05A