Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > VLM60W-12
VLM60W-12
VLM60W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VLM60W-12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VLM60W-12
Proizvajalec ERP Power
Opis 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela VLM60W-12 Proizvajalec ERP Power
Opis 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5009 pcs Podatkovni list VLM60/40 Series Long Datasheet*
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod (Min) 120VAC Napetost - Vhod (maks.) 277VAC
Tip Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 4.60" L x 0.75" W x 0.75" H (116.8mm x 19.1mm x 19.1mm)
Serija VLM60 Ocene IP66
Moč (Watts) 60W Druga imena 1800-1102
delovna temperatura 90°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 93% Zatemnitev -
natančen opis 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 5A