Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > CDR31BP270BFURAB
CDR31BP270BFURAB
CDR31BP270BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDR31BP270BFURAB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDR31BP270BFURAB
Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 27PF 100V BP 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CDR31BP270BFURAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 27PF 100V BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5161 pcs Podatkovni list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient BP Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije General Purpose