Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 550AE884M736DG
550AE884M736DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 550AE884M736DG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 550AE884M736DG
Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2125 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 550AE884M736DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 2125 pcs Podatkovni list SI550
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija Si550 Ocene -
Pakiranje Strip Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 884.736MHz natančen opis 884.736MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 130mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA
Osnovni resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) ±25ppm