Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 591EB148M500DG
591EB148M500DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 591EB148M500DG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 591EB148M500DG
Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 19833 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 591EB148M500DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 19833 pcs Podatkovni list SI590, SI591
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija Si591 Ocene -
Pakiranje Strip Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 148.5MHz natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 125mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA