Domov > Izdelki > Strojna oprema, vijaki, dodatki > podpira sveta > DLSP-3-14M-01
DLSP-3-14M-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DLSP-3-14M-01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DLSP-3-14M-01
Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela DLSP-3-14M-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 185255 pcs Podatkovni list DLSP-3 Series
Kategorija Strojna oprema, vijaki, dodatki Debelina podporne plošče 0.063" (1.60mm)
Podaljšajte premer odprtine 0.157" (3.99mm) Serija DLSP-3
Druga imena 61054050
DLSP314M01
Tip montaže Snap Lock
Debelina montažne plošče 0.063" (1.60mm) Premer montažne odprtine 0.189" (4.80mm)
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina - na splošno 0.965" (24.51mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Snap Lock Lastnosti -
natančen opis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm) Med višino plošče 0.551" (14.00mm)