Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > RKW-12-18-OR
RKW-12-18-OR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKW-12-18-OR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKW-12-18-OR
Proizvajalec Essentra Components
Opis CABLE TIE, HOOK & LOOP, ORANGE
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela RKW-12-18-OR Proizvajalec Essentra Components
Opis CABLE TIE, HOOK & LOOP, ORANGE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12960 pcs Podatkovni list RKW Series
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Hook and Loop - Tie
Premer 0.750" (19.05mm) Natezno trdnost -
Serija RKW Pakiranje 10 per Pkg
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - Približna 18.00" Dolžina - Dejanska 1.500' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Hook and Loop - Tie Orange 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm) Barva Orange