Domov > Izdelki > Strojna oprema, vijaki, dodatki > podpira sveta > RLCBSC-12-01
RLCBSC-12-01
RLCBSC-12-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLCBSC-12-01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLCBSC-12-01
Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 12MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela RLCBSC-12-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 12MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 591700 pcs Podatkovni list RLCBSC-xx-01
Kategorija Strojna oprema, vijaki, dodatki Debelina podporne plošče 0.063" (1.60mm)
Podaljšajte premer odprtine 0.126" (3.20mm) Serija RLCBSC