VMCG-65-MPBK-K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VMCG-65-MPBK-K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | VMCG-65-MPBK-K |
|---|---|
| Proizvajalec | Essentra Components |
| Opis | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.56" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | |||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | VMCG-65-MPBK-K | Proizvajalec | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Opis | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.56" | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 42756 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Škatle, Enclosures, Racks | Serija | VMCG |
Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Za uporabo s / sorodnimi izdelki | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards | Vrsta pripomočka | Nylon, Snap-In Mount, 2.559" (65.00mm) |