Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > EQ30-3F46
EQ30-3F46
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EQ30-3F46 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EQ30-3F46
Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES
(v ameriških dolarjih)
448 pcs
Product parameter
številka dela EQ30-3F46 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60733 pcs Podatkovni list EQ30, PLT30/20/3 Spec
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer 20.00mm
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja EQ 30
Serija * Material 3F46
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 30.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 8.00mm