Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > FC3BACBDI16.0-T3
FC3BACBDI16.0-T3
FC3BACBDI16.0-T3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FC3BACBDI16.0-T3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FC3BACBDI16.0-T3
Proizvajalec Fox Electronics
Opis CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela FC3BACBDI16.0-T3 Proizvajalec Fox Electronics
Opis CRYSTAL 16MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 220038 pcs Podatkovni list C3BA Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C3BA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena 631-1489-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Load Capacitance 8pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 16MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms
natančen opis 16MHz ±30ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead