Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > FC7BACALI25.0-T1
FC7BACALI25.0-T1
FC7BACALI25.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FC7BACALI25.0-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FC7BACALI25.0-T1
Proizvajalec Fox Electronics
Opis CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela FC7BACALI25.0-T1 Proizvajalec Fox Electronics
Opis CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 107063 pcs Podatkovni list C7BA Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija C7BA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena 631-1497-2
FC7BACALI25.0
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 25MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms
natančen opis 25MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead