Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > AXH010A0M
AXH010A0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AXH010A0M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AXH010A0M
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.5V 15W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5510 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AXH010A0M Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5510 pcs Podatkovni list Austin Lynx SIP Power Modules
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1.5V
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm)
Serija Austin Lynx™ Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tray Paket / primer 11-SIP Module
Druga imena 108966227
CC108966227
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP Učinkovitost 88%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 10A 3V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 10A