Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > LW015F84
LW015F84
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LW015F84 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LW015F84
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5498 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LW015F84 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5498 pcs Podatkovni list LC,LW010-015 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija LW015
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 108122573
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO Učinkovitost 79%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A