Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > MBR20040CTR
MBR20040CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBR20040CTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBR20040CTR
Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 40V 200A 2TOWER
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela MBR20040CTR Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 40V 200A 2TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1977 pcs Podatkovni list MBR20020CT thru MBR20040CTRTwin Tower Pkg Drawing
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 650mV @ 100A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V Paket naprave za dobavitelja Twin Tower
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Twin Tower
Druga imena MBR20040CTRGN Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 20V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A (DC)