Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > MBRF600100
MBRF600100
MBRF600100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBRF600100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBRF600100
Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 250A TO244AB
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MBRF600100 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 250A TO244AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5472 pcs Podatkovni list MBRF60045 thru MBRF600100R
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 840mV @ 250A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-244AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-244AB
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 250A Chassis Mount TO-244AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 250A