Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Optika Kabli > BI2164M1F-DWB
BI2164M1F-DWB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BI2164M1F-DWB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BI2164M1F-DWB
Proizvajalec General Cable
Opis 216F 50MM LT SNGL JKT ARMORED
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 12938 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3281 pcs
Product parameter
številka dela BI2164M1F-DWB Proizvajalec General Cable
Opis 216F 50MM LT SNGL JKT ARMORED Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 12938 pcs Podatkovni list
Kategorija Kabli, Žice Serija *
natančen opis Fiber Optic Cable
Podobni izdelki
  • del #:FS4H006NF
  • Proizvajalci:Belden
  • Opis:FS DJHD_LT OM4 6F OSP