Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Optika Kabli > BL2644H1A-DWB
BL2644H1A-DWB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BL2644H1A-DWB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BL2644H1A-DWB
Proizvajalec General Cable
Opis 264F 50MM LT AERIAL/BURIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 3 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1640 pcs
Product parameter
številka dela BL2644H1A-DWB Proizvajalec General Cable
Opis 264F 50MM LT AERIAL/BURIAL Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 3 pcs Podatkovni list
Kategorija Kabli, Žice Serija *
natančen opis Fiber Optic Cable
Podobni izdelki
BL2R08MV1 Image
  • del #:BL2R08MV1
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Opis:RELAY TIME DELAY 240HR 8A 250V
  • Na zalogi:1434
BL24 Image
  • del #:BL24
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:HEX KEY L-SHAPE 3/8" 7.13"
  • Na zalogi:14856
BL2 Image
  • del #:BL2
  • Proizvajalci:Klein Tools
  • Opis:HEX KEY L-SHAPE 0.05" 2.88"
BL20 Image
  • del #:BL20
  • Opis:HEX KEY L-SHAPE 5/16" 6.31"