Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Single Conductor kabli (Hook-Up Wire) > C2100A.12.10
C2100A.12.10
C2100A.12.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2100A.12.10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2100A.12.10
Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100'
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs
Product parameter
številka dela C2100A.12.10 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7578 pcs Podatkovni list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorija Kabli, Žice Žični merilnik 24 AWG
Napetost 600V Serija 2100A