Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Single Conductor kabli (Hook-Up Wire) > C7602A.21.02
C7602A.21.02
C7602A.21.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C7602A.21.02 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C7602A.21.02
Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000'
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela C7602A.21.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2434 pcs Podatkovni list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorija Kabli, Žice Žični merilnik 22 AWG
Napetost 1000V Serija MIL-W-76B, 7602A
Ocene ASTM B-33 delovna temperatura -12°C ~ 90°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.062" (1.57mm)
Lastnosti - natančen opis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 White 1000V 1000.0' (304.8m)