01500320Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 01500320Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 01500320Z |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE HOLDER |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | 01500320Z | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE HOLDER | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4782 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost | - |
| Sklop zaključka | - | Serija | 150 |
| Druga imena | 1500320Z | Usmerjenost | - |
| Tip montaže | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vrsta varovalk | Holder |
| Vrsta varovalk | - | Velikost varovalke | - |
| Za uporabo s / sorodnimi izdelki | - | natančen opis | Fuse Holder |
| Kontaktni material | - | Obrnite se na Dokončaj | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
015002500503 - Proizvajalci:
Essentra Components - Opis:
WASHER FLAT RETAIN M2.5 PLASTIC - Na zalogi:
- del #:
01500215Z - Proizvajalci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE - Na zalogi:
01500274Z - Proizvajalci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE - Na zalogi:
015008000503 - Proizvajalci:
Essentra Components - Opis:
WASHER FLAT RETAIN 5/16 PLASTIC - Na zalogi:
WASHER FLAT RETAINING M6 PLASTIC - Na zalogi:
WASHER FLAT RETAINING M3 PLASTIC - Na zalogi:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CABLE FFC 25POS 0.30MM 2" - Na zalogi: