Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 016002.5MR
016002.5MR
016002.5MR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 016002.5MR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 016002.5MR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 016002.5MR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68558 pcs Podatkovni list 160 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm) Serija NANO²® 160