Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0217.063H
0217.063H
0217.063H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0217.063H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0217.063H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4683 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0217.063H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 217
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 0217.063