Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0218.032MXE
0218.032MXE
0218.032MXE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0218.032MXE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0218.032MXE
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6019 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0218.032MXE Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6019 pcs Podatkovni list 218 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serija 218
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm (Axial) Druga imena 0218.032MXE-