Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 021901.6TXAP
021901.6TXAP
021901.6TXAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 021901.6TXAP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 021901.6TXAP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 021901.6TXAP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27708 pcs Podatkovni list 219XA Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 219XA
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 21901.6TXAP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 44.2
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.0551 Ohms
Trenutna ocena 1.6A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 150A Odobritve CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE