Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0255.375NRT2
0255.375NRT2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0255.375NRT2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0255.375NRT2
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5634 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0255.375NRT2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5634 pcs Podatkovni list 255, 256 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm)
Serija PICO® 255 Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 255.375NT2 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutna ocena 375mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC Odobritve CSA, UL