Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0263.062WRT3
0263.062WRT3
0263.062WRT3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0263.062WRT3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0263.062WRT3
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5431 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0263.062WRT3 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5431 pcs Podatkovni list 263 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm) Serija PICO® II 263