Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 030102.5H
030102.5H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 030102.5H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 030102.5H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2.5A 32VAC 1AG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 186405 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 030102.5H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2.5A 32VAC 1AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 186405 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm) Serija 301
Odzivni čas Medium Pakiranje Bulk
Paket / primer 1AG, 1/4" x 5/8" Druga imena 30102.5
30102.5H
H30102.5
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
Trenutna ocena 2.5A Barva -