Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 03221.25H
03221.25H
03221.25H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 03221.25H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 03221.25H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5232 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 03221.25H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 65VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5232 pcs Podatkovni list 322 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 65V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)